Kocaeli TTOT: +90(262) 3033887  | F: 
 |  tto@kocaeli.edu.tr

Kocaeli Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi (KOÜ TTO), üniversiteler ile sanayi arasındaki işbirliğinin başlatılmasını ve bu işbirliğinin güçlendirilmesini amaçlayan bir ARAYÜZ görevi görerek sanayiciler ile akademisyenleri teknoloji transferi ekosisteminde buluşturur. Araştırma için kaynak oluşturmayı, teknoloji transferini gerçekleştirmeyi ve araştırma sonuçlarını katma değere dönüştürmeyi hedefleyen ortak proje çalışmalarını destekler.

KOÜ TTO, teknolojik Ar-Ge projelerini ve bu proje çıktılarıyla ilgili bilgi transferi süreçlerini takip eder. Bireysel danışmanlık projelerinin ve üniversitemizdeki Ar-Ge laboratuvar alt yapılarıyla sanayi hizmetlerinin arttırılmasına yardımcı olur.

 http://tto.kocaeli.edu.tr/

 Ekip için tıklayınız.

 

 

     

 

     Prof. Dr. Nilgün FIĞLALI

     Rektör Yardımcısı

     figlalin@kocaeli.edu.tr

     +90 (262) 303 10 08

 

 

 

 

 

 

  

 

     Mehlika Kocabaş Akay - TTO Direktörü

     mehlikakocabas@gmail.com

     mehlika.kocabas@kocaeli.edu.tr

 

 

 

 End. Müh. Mehlika Kocabaş Akay Kocaeli Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi ’nde Yönetici ve Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği’nde Araştırma Görevlisi olarak görev yapmaktadır. Mehlika Kocabaş Akay, 2010 yılında Kocaeli Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde doktoraya başlamış, 2009 yılında Selçuk Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü ’nden yüksek lisans, 2006 Çankaya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği lisans derecesini almıştır. Kocaeli Üniversitesi’ne katılmadan önce Barida Makine Tic. Ltd. Şti. Üretim Yöneticiliği ve Kalite Sistem Yöneticiliği görevini yapmıştır. Akay’ın Çok sayıda ulusal ve uluslararası projenin yürütücülüğünü yapmaktadır.

 

     

 

 

     Alican OFLAZ


     Girişimcilik ve Şirketleşme Takım Lideri


     alicanoflaz@gmail.com


     alican.oflaz@kocaeli.edu.tr